Medarbejdere

Her er vi! Bo Trivsel har mange typer ansættelser - der er folk, som har fuld tid, deltid, skånejob, flexjob, studentermedhjælpere og praktikanter. 

Hvis du savner et ansigt eller navn på en, der hører til Bo Trivsel som frivillig, så ring eller skriv til en neden for.

Bettina Bach

Boligsocial chef
42 32 13 85
mailCreated with Sketch Beta. bettina@botrivsel.dk

Signe Lauenblad

Souschef, Børn, familier
28 10 98 49
mailCreated with Sketch Beta. signe@botrivsel.dk

Helle Isaksen

Økonomirådgivning
42 14 41 05
mailCreated with Sketch Beta. helle@botrivsel.dk

Iben Koller Mønster

Beskæftigelse, familier
28 94 51 00
mailCreated with Sketch Beta. iben@botrivsel.dk

Lea

Økonomirådgivning
28 92 75 66
mailCreated with Sketch Beta. okonomi@botrivsel.dk

Maja Nielsen

Økonomirådgivning
42 63 87 06
mailCreated with Sketch Beta. maja@botrivsel.dk

Sandie Lykkehus

Økonomirådgivning
42 74 21 38
mailCreated with Sketch Beta. sandie@botrivsel.dk

Islim Kilic

Axelborg Beboerhus
42 14 74 66
mailCreated with Sketch Beta. islim@botrivsel.dk

Nesrine Halawani

Unge, familier
42 61 02 89
mailCreated with Sketch Beta. nesrine@botrivsel.dk

Sevin Sheikhkilo

Netværkskvinder, familier
71 37 89 98
mailCreated with Sketch Beta. sevin@botrivsel.dk

Stella Due

Børn, familier
42 61 94 39
mailCreated with Sketch Beta. stella@botrivsel.dk

Nasli Aslan

Beboerkonsulent
27 83 04 88
mailCreated with Sketch Beta. nasli@botrivsel.dk

Mette N. Kristensen

Beskæftigelse
42 61 94 32
mailCreated with Sketch Beta. mette@botrivsel.dk

Annette Langgaard

Foreningskoordinator
42 14 41 06
mailCreated with Sketch Beta. annette@botrivsel.dk

Simon L. Jakobsen

Unge, beskæftigelse
21 35 38 34
mailCreated with Sketch Beta. simon@botrivsel.dk

Laura Hansen

Børn, familier
42 63 19 37
mailCreated with Sketch Beta. laura@botrivsel.dk

Steffie Abildskov

Børn og unge
42 63 49 93
mailCreated with Sketch Beta. steffie@botrivsel.dk